м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61

Записей не найдено.

"Перевзувати" автомобіль варто тоді, коли на вулиці плюс 5-7 градусів за Цельсієм. Адже при такій температурі зимова гума вже втрачає свою ефективність. Відтак переходити на літню гуму можна уже зараз.

        Легковий автомобіль РАЗОМ ЗА 4ШТ.
  металевий диск            R-13 260
  металевий диск            R-14 280
  металевий диск            R-15 320
  металевий дмск            R-16 360
  металевий диск            R-17        400
   
         Легковий автомобіль РАЗОМ ЗА 4ШТ.
   легкосплавний диск     R-13 280
   легкосплавний диск     R-14 300
   легкосплавний диск     R-15 340
   легкосплавний диск     R-16 380
   легкосплавний диск     R-17 440
   легкосплавний диск     R-18 500
   легкосплавний диск     R-19 560
   легкосплавний диск     R-20 600
   
 
 

Восени, коли природа засинає, або навесні, коли вона знову починає нове життя, ми маємо змогу спостерігати не лише примхи мінливої стихії, а й водіїв-новачків, які стоять у струнких чергах до СТО, зібравши останні кошти на ремонт кузова. А все це трапляється через те, що вчасно не змінили шини.

Автошини у м.Львів. Коли міняти?  

Те, що шини літні треб міняти на шини зимові, знає кожен малюк. Проте навіщо міняти, коли міняти та головне, у скільки обійдеться  купити шини у Львові – це вже питання набагато складніші. Особливо вони цікавлять водіїв-новачків. Отже, розбираємося.

Не секрет, що взимку та влітку ситуація на дорогах зовсім різна. Взимку дороги слизькі та дуже холодні, а от влітку вони, навпаки, гарячі та часто мокрі від дощу або деревної смоли. Цими принципово різними погодними умовами і пояснюється необхідність міняти зимову гуму на літню та навпаки. Шини літні часто виготовлені з м’якого гумового композиту. Він не так швидко розігрівається, тому навіть при дуже високій температурі повітря шини Вашого авто залишаються достатньо прохолодними. Гума не перегрівається, а отже вона не пошкодиться та не лопне прямо під час руху. При цьому малюнок протектору літньої шини теж відрізняється від зимової «подружки». Хвилясті смужки на літній шини дають змогу рідини швидко стікати з колеса. Отже, під час літньої зливи рідина не потрапить на плями контактів протектора. А тепер уявіть собі, що станеться з Вашою тонкою літньою гумою, якщо температура повітря буде низькою? Уже при перших морозах така шина задубіє та втратить зчеплення з дорогою. І найменше, що загрожує у такій ситуації, – це величезний рахунок за ремонт.

Шини зимові, навпаки, виготовлені з гумового композиту з великою кількістю кремнієвої кислоти. Такий склад гуми дозволяє їй розігріватися навіть при низьких температурах повітря. Навіть якщо на дорогах ожеледиця, зимові шини матимуть великий коефіцієнт зчеплення з поверхнею, а отже, авто буде більш керованим та ймовірність небезпечної ситуації на дорозі значно знизиться. Якщо Ви уважно роздивитеся малюнок протектора зимової шини, то помітите, що смужки на ньому більш глибокі, ніж на літній, а деякі виробники навіть оснащують зимову гуму шипами. Такий малюнок гуми особливо стає у пригоді під час ожеледиці або снігопаду. Зимова гума вбереже Ваше авто від заносу та втрати керування.

Те, що літню гуму треба міняти на зимню та навпаки, всі вже переконалися. А от коли міняти колеса – це питання цікавить багатьох. Вважається що літня гума переохолоджується вже при температурі 7°C. Саме тоді треба купити шини у Львові – нові які відповідають сезону, та поміняти їх. При такій же температурі зимова шина починає перегріватися, тому навесні проводимо зворотну зміню.

Шини у м.Львів. Як міняти?

Купити колеса у м.Львів - це не проблема. Проблема купити якісні колеса за справедливою ціною. На нашій автомийці Ви отримаєте не лише професійну допомогу, але й консультацію. Ми пропонуємо автошини від багатьох брендів – як дорогих, зарубіжних, так і більш дешевих, вітчизняних.

Ми розуміємо, що Вам потрібно зберегти кошти. При цьому Вам потрібна гарантія безпечної їзди. Професіонали на нашій автомийці мають неабиякий досвід. Вони знають, що деякі бренди пропонують найкраще співвідношення ціна/якість. До того ж, вибір гуми залежить від марки Вашого авто. Часто власники недорогих авто типу «Ланоса» вважають, що їм не потрібні дороги шини від відомого світового виробника. На практиці все зовсім навпаки. Дорогі авто оснащені електронікою, різними системами безпеки і тому навіть не надто якісна гума не призведе до серйозних наслідків. А недорогі авто таких пристроїв не мають, отже, вимагають надійної гуми найвищої якості!

Ми пропонуємо шини від брендів Taurus, Fulda, Firestone, Matador, Sunny, Росава та багатьох інших. Звертайтеся – и ми допоможемо!