м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61

Записей не найдено.

Про те, що шиномонтаж – це процедура необхідна, знають навіть ті, у кого свого автомобіля немає. А для власників авто шиномонтаж – це як медогляд для людини, він є регулярним і абсолютно неминучим.

Шиномонтаж у м.Львів – це одна з послуг, яка швидко та якісно надається на нашій автомийці.

Наші послуги з шиномонтажу у м.Львів

Шиномонтаж – це поняття досить широке. Давайте розберемося, які конкретно послуги з шиномонтажу ми надаємо.

Не треба нагадувати, скільки жахливих нещасних випадків на дорозі трапляється саме через несправність колеса авто, розрив його покришки або відвалене колесо під час високошвидкісного руху. Саме тому шиномонтаж у м.Львів має стояти за номером один у списку найважливіших справ власника авто. По-перше, ми пропонуємо демонтаж колеса легкового автомобіля або позашляховика. Демонтаж колеса – це складна процедура, яка має проводитися лише професіоналами.

Демонтаж та монтаж шин проводиться при пошкодженнях диску колеса або його покришки, при пошкодженні малюнку протектора або як сезонна необхідна процедура. Всі ми знаємо, що існують літні шини та зимні шини. Різниця їхня полягає у тому, який саме гумовий композит для шини використовується. При температурах навколишнього середовища нижче 7°C використовується більш м’який композит, а от при температурах нижче  7°C використовується спеціальний композит з високим вмістом кремнієвої кислоти. Це підвищує зчеплення автомобіля з дорогою та полегшує водію процес керування автомобілем при низьких температурах повітря, на слизькій та вологій дорозі.

Під час шиномонтажу та демонтажу колеса необхідною є ще одна послуга – балансування колеса.

Якщо передні або задні колеса авто не збалансовані, це призводить не лише до некомфортної їзди, але ще й до нерівномірного зносу гуми та підвищеного навантаження на усі деталі авто, що крутяться.

Балансування колеса – це процедура, що має проводитися регулярно. Її проводять тільки за допомогою спеціального обладнання. Спочатку майстер знімає колесо та центрує його на спеціальному верстаті. Потім на комп’ютері задаються параметри колеса та таким чином вираховується, в якому місці диска не дістає маси вантажу. І тільки після цього проводиться тонкий і складний процес балансування.

Процес балансування проходить дещо по-різному для того чи іншого типу диска Вашого авто. Ми надаємо послуги балансування як для титанових дисків, так і для металевих дисків. Ви можете замовити процедури монтажу-демонтажу колеса та балансування окремо або у комплексі. Ми виконаємо свою роботу швидко, якісно та недорого.  

Ціни на шиномонтаж у м.Львів

Шиномонтаж, ціни на наші послуги та поради клієнтам ми надаємо у режимі 24/7. Ви можете дізнатися про наші послуги та ціни на нашому сайті, за телефоном, або особисто, якщо завітаєте на нашу автомийку. Якщо Ви навідаєте нас у нічні часи, ми запропонуємо Вам суттєву знижку. В середньому ми пропонуємо такі ціни:

Демонтаж та шиномонтаж від 10 до 20 грн, балансування від 15 до 30 грн, комплексне обслуговування коліс авто – від 130 до 280 грн. Різниця вартості залежить від типу Вашого автомобіля та типу диску колеса.

Шиномонтаж, ціни якого є у нас доступними, як Ви самі могли переконатися, проводиться нашими професіоналами. Ми використовуємо новітнє обладнання та якісні матеріали. Наші спеціалісти завжди відкриті для діалогу, вони нададуть Вам консультацію з будь-якого питання. Ми готові почути Вас у будь-який час онлайн та оффлайн. Зворотній зв’язок із клієнтом надзвичайно важливий для нас!

Пам’ятайте, що добре збалансовані колеса та відповідні погодним умовам шини – це запорука Вашого здоров’я та безпеки, а також необхідна відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху. Ми подаруємо спокійний рух Вам та спокійний сон Вашим рідним!