м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом
#

В рамках послуги "Комплексна детейлінг хімчистка авто"ми відчистимо до ідеалу: дверні пройоми, разом зі всіма резинками , петлями і ущільнювачами , підлогу, педалі, рельси сидінь . Стелю , включаючи всі прилягаючі ручки , плафони , кнопки і т.д. Сидіння, підлокітник, всі бардачки, центральну консоль, задню поличку, стійки, ремені безпеки ,торпеду, руль, всі полички , кнопки, ручки, панель приладів, дверні карти все скло інтер'єру.,все скло інтер'єру. Багажник разом з усіма відділенями, включаючи запасне колесо. Консервація шкіри та усього пластику. Хімчистка проводиться з розбором салону. Одним словом ми робимо ВСЕ . Кожен елемент інтер'єру буде чистим . Також Ви отримаєте професійні рекомендації по догляду за салоном автомобіля . Використовуємо виключно професійну автокосметику передової німецької компанії Koch Chemie. Хімія створена на водній основі і є біорозкладною.Не шкодить навколишньому середовищу , не викликає алергію.

+38 098 861 00 61
#

Детейлінг мийка кузова . Ретельна мийка всіх деталей авто , знежирення кузова , глибока чистка абразивною глиною , зняття бітуму , дорожної сажі та гудрону , чистка колісних дисків , чистка вихлопних труб , сухе прибирання салону авто . Мийка дверних петель . Захист кузова забезпечує твердий віск .

+38 098 861 00 61
#

Детейлінг двигуна складається з прибирання підкапотного простору та очищення двигуна різними миючими засобами, універсальними очисниками. Після ретельного просушування двигуна деякі зовнішні деталі покриваються особливими захисними засобами з електроізолюючими і водовідштовхувальними властивостями.

+38 098 861 00 61

Детейлінг у Львові

Поняття детейлінгу автомобіля доволі нове на українському ринку. Фактично, це мийка, проте більш ретельна та детальна, коли увагу приділяють навіть найменшим дрібницям. Власне, на це і вказує допоки незвична назва процедури. 

Вже зараз ви можете звернутися до нас та замовити детейлінг у Львові! Не існує проблем, до яких ми не зможемо відшукати рішення! 

Навіщо потрібен детейлінг автомобіля?

Протягом використання автомобіля всі його частини та елементи поступово зношуються. Салон взагалі починає жити своїм життям, адже там утворюються бактерії, грибок чи навіть оселяються кліщі. Двигун брудниться та швидше виходить із ладу. І це лише мала частка проблем!

Саме тому детейлінг-мийка потрібна кожному автовласнику! Звертайтеся до нас на початку сезону, щоб ваша машина впевнено їхала вперед у повній красі. Наприкінці сезону це чудова підготовка до наступних звершень! Тож включіть детейлінг до свого щорічного плану разом із техоглядом, заміною шин та іншими регулярними процедурами. 

Замовляйте детейлінг та мийку у Львові!

У нас ви можете замовити детейлінг авто у Львові. В комплекс послуг входить повна хімчистка автомобіля, чистка двигуна та ретельна мийка кузова. 

При роботі ми використовуємо професійну косметику від передового німецького бренду Koch Chemie. Це безпечна та нетоксична хімія на водній основі. Всі засоби гіпоалергенні та зовсім не шкодять навколишньому середовищу. 

Окрім того, ви отримаєте професійні рекомендації, як доглядати за автомобілем в майбутньому. Салон буде якнайдовше залишатися чистим та безпечним. А двигун після детейлінгу – це ваша безпека та довговічність вашого авто!