м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Поліровка фар у Львові

Сучасні фари виготовляють з якісного міцного пластику, який добре пропускає світло. Але це не означає, що через деякий час вони не стануть каламутними і не покриються подряпинами. Якщо ви стали помічати подібні дефекти, найкращим рішенням буде замовити поліровку фар у Львову фахівцям.

На самому початку фари обов'язково обклеюють скотчем, щоб не пошкодити лак на інших частинах автомобіля. Далі, використовуючи різні пасти і полірувальні кола, фару шліфують. Після глибокого полірування обов'язково потрібно нанести на фару додатковий захисний шар. В інших випадках це робиться за бажанням власника. Цього шару вистачає приблизно на півтори роки, протягом яких він буде відштовхувати вологу і бруд.

Полірування фар автомобіля – важлива процедура не тільки з естетичної точки зору. Її своєчасне проведення значно підвищує безпеку і зручність керування транспортним засобом. Сама процедура займає небагато часу і коштує недорого, проте важливо не відкладати її до останнього.

Коли потрібна поліровка фар у Львові?

Поліровка фар у Львові – це робота з фарами автомобіля, яка проводиться, щоб видалити з їх поверхні зовнішній захисний шар, що втратив свої експлуатаційні якості. Можна виділити кілька типів поліровки:

Замовляйте поліровку фар у Львові!

Машина з чистими і прозорими фарами виглядає набагато привабливіше. Тому більшість автолюбителів думають, що полірування поліровка фар у Львові – це виключно косметична процедура.

Насправді, навіть невеликі потертості і подряпини негативно позначаються на яскравості світла, тож видимість стає гірше, фара світить нерівномірно. Це призводить до втоми очей і збільшує ймовірність ДТП. Тому економити на процедурі полірування не варто. До того ж, ми пропонуємо доступні ціни.

Рекомендується проводити полірування пластикових фар двічі на рік. Звичайно, це умовні цифри, тож в першу чергу орієнтуйтеся на поточний стан фар і умови експлуатації автомобіля. Головне, не відкладайте процедуру поліровки фар у Львові на останній момент. Чим раніше наш майстер відновить фари, тим дешевше в подальшому вам обійдуться полірувальні роботи. А якщо у вас залишилися якісь питання, ми з легкістю проконсультуємо, який метод краще обрати, щоб досягти максимально вигідного та ефективного результату.