м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Чистка дисків від нагару тормозних колодок у Львові

Чистота автомобіля не тільки покращує його зовнішній вигляд, а й значно збільшує терміни служби металу і окремих запчастин. Це стосується і дисків, адже і їх чистота гарантує гарний зовнішній вигляд і запобігає корозії. Тож питання чистки дисків від нагару тормозних колодок у Львові актуальне в будь-який сезон.

Більшість автовласників обмежуються послугою безконтактної мийки, в рамках якої колеса очищаються від бруду і пилу. Для ретельного догляду цього не достатньо, на поверхні залишаються хімічні реагенти, вкраплення металевої стружки, масляні плями. Видалити їх можна тільки за допомогою спеціальних засобів.

При цьому необхідно враховувати, що чистка хромованих дисків відрізняється від обслуговування литих або кованих дисків. Також неприпустимо мити гарячі диски очисниками, адже на поверхні залишаться плями і розводи від засобу. Литі диски заборонено обробляти парами і високими температурами. І це лише мала частка нюансів під час чистки дисків від нагару тормозних колодок у Львові.

Коли потрібна чистка дисків від нагару тормозних колодок у Львові?

Часто на дисках можна побачити бруд, що прикипів. Це відбувається через попадання пилу від гальмівних колодок на розігріті диски. Внаслідок такого процесу на металі з'являються жовті або чорні плями. У таких випадках очищення за допомогою води і мильних засобів не поверне первинний вигляд, адже такий нагар проникає глибоко в поверхню. Справитися з проблемою може тільки спеціальна хімія, бо лише вона поверне чистоту і ідеальний блиск автомобільним дискам.

Технологія чистки дисків від нагару тормозних колодок включає наступні етапи:

Замовляйте чистку дисків від нагару тормозних колодок у Львові!

Засоби для чистки дисків від нагару тормозних колодок виготовляють на основі ортофосфорної, фосфорної, соляної та фтороводородної кислот. Вибір засобу залежить від складу диска, ступеня забруднення, а також від бажаного результату. Наприклад, соляна кислота є дуже агресивною речовиною, а її застосування сприяє швидкій появі іржі, однак вона швидко і легко усуває бруд. Ортофосфорна кислота м'якша для металу, однак вимагає витримки і використання додаткових механічних інструментів для очищення.

Тож на першому плані завжди стоїть кваліфікований підхід. Наші фахівці легко обирають найкращий метод, засоби та інструменти для чистки дисків від нагару тормозних колодок у Львові.

Ми впораємося з будь-якими різновидами забруднень. Це не лише нагар від тормозних колодок, а й масляні плями, бітумні бризки і сліди від гуми, вкраплення залізної стружки і пилу, іржа, хімічні реагенти, тощо. Професійна автохімія використовується для видалення пилу від гальмівних колодок, діє м'яко і не впливає на якість ЛФП гальмівних дисків.