м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Поліровка лобового скла у Львові

Дуже поширеним дефектом сучасного автомобіля є втрата прозорості скла через потертості та подряпини. Як правило, вони залишаються від склоочисників. Зокрема, задля безпеки пасажирів європейські і японські виробники роблять лобові стекла з досить м'яких видів скла, що і робить цю проблему надзвичайно поширеною. Але впоратися із нею можна. Для цього вам потрібна поліровка лобового скла у Львові.

Основні завдання, які вирішує полірування лобового скла автомобіля у Львові:

Коли потрібна поліровка лобового скла у Львові?

Існує кілька типів дефектів лобового скла:

Замовляйте поліровку лобового скла у Львові!

Процес полірування скла в залежності від розмірів пошкодження досить трудомісткий і може займати кілька годин. Для цього потрібні спеціальні матеріали та обладнання. А також – навички та професіоналізм, тож впоратися самостійно для новачка майже неможливо.

Поліровка лобового скла у Львові дозволяє видалити подряпини, наліт і кислотні плями з різного типу матеріалів. Основу системи складають спеціалізована полірувальна паста і кілька абразивних полірувальних кіл. Матеріали можуть відрізнятися, проте принцип залишається тим же.

Наші майстри здатні обрати найкращу технологію з урахуванням особливостей саме вашого авто. В результаті роботи подряпини на склі видаляються зі збереженням оптичної прозорості на поверхні. Вартість полірування скла залежить від площі пошкодження, глибини і кількості подряпин. Більш детально можна дізнатися, поспілкувавшись з нашими консультантами по телефону, або приїхавши до нас.