м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Видалення запаху в салоні у Львові

Майже кожен автовласник стикався з неприємними запахами всередині салону автомобіля. Це особливо актуально для власників автомобілів з пробігом, де неприємні запахи накопичуються роками.

Видалення запахів – це комплекс послуг по очищенню автомобільного салону. Обсяг послуг залежить від забрудненості салону. Якщо запах не стійкий або ви звернулися відразу після забруднення, то хімчистки або озонації буде досить. Якщо запах стійкий, потрібен цілий комплекс детейлінгу.

Окрім того, варто враховувати ще один нюанс. Кондиціонер в машині вже не розкіш, а буденність, але далеко не кожен знає, як правильно за ним доглядати. Кондиціонер – відмінне місце для розмноження і життєдіяльності бактерій, які, в свою чергу, є джерелами неприємних запахів, провокаторами алергічних реакцій і астми, та сприяють появі інфекцій. Тому слід регулярно проводити дезінфекцію системи охолодження автомобіля, стежити за її чистотою.

Коли потрібне видалення запаху в салоні у Львові?

У більшості випадків запах з'являється через забруднення: сліди тварин на оббивці, попіл, пролиті напої, тощо. Щоб усунути запах, потрібно спочатку усунути бактерії, які з'явилися від плям. І саме для цього потрібне професійне видалення запаху в салоні у Львові.

Ця процедура дозволяє швидко позбутися від мікробів і бактерій, які активно розмножуються в плямах бруду і слідах від жиру і рідин. Хімчистка дозволяє позбутися від сигаретного попелу, запаху, жувальної гумки і залишків їжі.

Це працює так: озон окислюється, його молекули проникають всередину оббивки і руйнують джерело неприємного запаху в салоні. Ефект гарантований: озонація можна знищити будь-який вид бактерій. При цьому обробка салону залишається в цілісності.

Замовляйте видалення запаху в салоні у Львові!

Якщо навіть у чистій машині чути неприємний запах і в ній важко дихати, значить, пора позбутися автомобільних ароматизаторів і прийти до нас для професійного видалення запахів в салоні у Львові. Після цієї процедури салон автомобіля залишається чистим і свіжим на довгий час.

Вирішити проблему неприємного запаху можна самостійно, але ефективність такого способу досить низька. Один з популярних методів самостійної боротьби – ароматизатори для автомобілів. Однак такі засоби лише маскують запахи, а не усувають їх. І тим більше вони не усувають джерело проблеми.

На самостійну боротьбу можуть піти години і навіть дні, не кажучи вже про фінансові витрати, але результат буде все одно далекий від ідеалу. Наші фахівці впораються з проблемами швидше, а головне ефективніше. Ми допоможемо позбавитися від запахів диму, слідів тютюну і попелу, слідів пролитих напоїв та залишків їжі. А також від слідів та запаху тварин, фізіологічних рідин, пролитих технічних рідин, на кшталт фарби, бензину чи олії, тощо.