м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Детейлінг хімчистка авто у Львові

Спочатку детейлінг хімчистка авто у Львові була нішевою послугою для поціновувачів новинок. Однак за останні п'ять-сім років вона стала невід’ємною складовою сучасного догляду за авто.

Спочатку поняття detailing означало ліквідацію слідів пошкоджень автомобіля, отриманих в ході експлуатації, а також очищення від бруду та іржі. Довгий час навіть в США, на батьківщині детейлінгу, ці послуги користувалися популярністю лише у небагатьох автовласників. У нашій країні детейлінг існує відносно недавно, а на професійному рівні ще менше.

Детейлінг автомобіля має на увазі професійний комплекс послуг, які можуть бути виконані повністю або частково за бажанням замовника. Це фарбування, полірування фар, чорніння пластика, двофазна мийка, нанесення захисного покриття на кузов, обробка скла складом «антидощ», прибирання салону. Детейлінг розділяється за напрямками для кузова, салону, двигуна. Зокрема, ми пропонуємо детейлінг хімчистку авто у Львові.

Коли потрібна детейлінг хімчистка у Львові?

При постійній експлуатації автомобіля забруднення його салону процес неминучий. Пил, дрібне сміття, волога осідають на поверхнях пластика, скла, на оббивці сидінь і на деталях приладової панелі. Періодична чистка елементів інтер'єру зберігає його в належному стані. Результатом процедури детейлінг хімчистки у Львові є видалення неприємних запахів, хвороботворних мікробів, пилу, дрібного сміття і інших забруднюючих факторів.

Комплексна хімчистка салону включає в себе видалення стійких забруднень з поверхні сидінь і інших ділянок обшивки, ліквідацію неприємних запахів і бактерій. Залежно від матеріалів обробки салону, характеру і ступеня забруднення можуть застосовуватися різні технології хімчистки: волога, парова, комбінована, тощо.

Чистка салону повинна виконуватися не рідше разу на рік. Перший етап хімчистки це очищення підлоги і сидінь від пилу, піску та інших твердих частинок. Стійкий бруд видаляється за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє проникати навіть у важкодоступні місця.

Волога хімчистка не залишає грязьовим відкладенням ніяких шансів та гарантує чудовий результат. Єдиним недоліком можна вважати час на висихання салону. Таким способом можна видалити забруднення з окремих елементів інтер'єру: стелі, сидінь, підлоги.

На відміну від вологого прибирання суха чистка виконується без використання води і автохімії. Для неї використовуються спеціальні інструменти. Сухий клінінг однаково ефективний і для текстильної, і для шкіряної оббивки. Зрештою, наші фахівці оберуть оптимальний варіант для вас.

Замовляйте детейлінг хімчистку у Львові!

Детейлінг хімчистка авто у Львові це комплексний догляд за салоном. Тут потрібно врахувати безліч деталей. В результаті ви отримаєте бездоганну якість без запахів хімії, вогкості, розводів від хімічних засобів, тощо.

Крім сумлінності майстра при роботі з салоном важлива хімія, яка використовується. Особливо гостро це питання стоїть для машин з шкіряним салоном. Адже універсальні засоби занадто агресивні. Ми використовуємо виключно делікатну хімію і підбираємо її виходячи з матеріалу салону, його кольору та стану забруднення. Адже занадто агресивна хімія з автомийки може спалити шкіру і пластик і викликати алергію. В той же час звичайні пилососи не викачують залишки речовин з тканини і поролону, а от спеціальні парогенератори і екстрактори це роблять. Саме тому самостійно досягти такої якості роботи як при замовленні детейлінг хімчистки у Львові переважно неможливо.