м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом
#

Хімчистка автомобіля – це чищення салону і багажника від бруду, що виник в процесі експлуатації, за допомогою спеціального обладнання та активних хімічних засобів. Ми чмстимо ваше авто вакумним порохотягом Karcher puzzі для вологого прибирання .Використовуємо тільки професійний засіб для хімчистки .Концентрат для хімчистки салону, ефективний проти будь-яких типів забруднень. Відновлює колір, має гігієнічну дію і залишає приємний аромат .

+38 098 861 00 61 Вартість хімчистки автомобіля від 2500 грн .
#

Усунення неприємних запахiв технологією "Сухий туман" в будь-яких автотранспортних засобах. Продаєте автомобіль ? Маєте проблеми з запахами ? Ми вирішимо цю проблему зі смаком i недорого. Технологія «сухий туман» - це приємний і абсолютно нешкідливий дим, який нейтралізує всі неприємні запахи, джерела яких можуть бути де завгодно, навіть в найбільш недоступних місцях. Залишає тільки свіжість, доглянутість і елегантний аромат. Сухий туман завдяки своїм властивостям поширення в замкнутому просторі має характеристики проникності, які можна порівняти тільки з димом. Ефект проникності - 99%. Видалимо раз і назавжди запах.

#

Хімчистка керма .

+38 098 861 00 61
#

Засіб активно руйнує найскладніші запахи . Люди чутливі до алергенів і інших запахів оцінять відчуття свіжості .

+38 098 861 00 61
#

Автомобіль після хімчистки . Після хімчистки у Вашому салоні не залишаться сліди від забруднень . Наш персонал якісно виконує роботу з хімчистки салону. Повна хімчистка салону включає чистку стелі, бокових стійок, ременів безпеки, сидінь, підлогу, панелі приборів, килимків та багажного відділення.

+38 098 861 00 61 Повна хімчистка - від 2500 грн.
#

Поліровка панелі приборів .Пропонуємо професійне відновлення прозорого пластику, для забезпечення гарної оглядовості.

+38 098 861 00 61
#

Полірування площин під ручками .

+38 098 861 00 61 від 50 грн. -1 шт.
#

Полірування важкодоступних місць.

+38 098 861 00 61 від 100 грн.
#

Поліровка декоративних вставок .

+38 098 861 00 61
#

Полірування авто . Поліровка забирає подряпини і інші дефекти кузова автомобіля. Ми поліруємо Ваше авто за допомогою спеціальних полірувальних паст трьох видів .Пасти наносяться на кузов авто за допомогою спеціальної полірувальної машинки і кола. Ми використовуємо тільки професійні пасти для полірування авто.

+38 098 861 00 61 Вартість поліровки легкового авто від 2500грн.
#

Полірування фар дозволяє на 90-95% усунути механічні пошкодження (подряпини та дрібні сколи), а також матовість (жовтизну, помутніння) пластикових фар, що викликане дією УФ сонячного світла. Відновити їх первинний вигляд... При шліфуванні усувається верхній пошкоджений шар пластику, а подальша поліровка фар забезпечує новій непошкодженій поверхні первинну прозорість. Час полірування без зняття оптики займає від 30 хв до 3 год. Полірування фар з пластиковою оптикою проводиться на автомобілі.

+38 098 861 00 61
#

Паста для полірування без вмісту силікону . Призначена для одноступеневого полірування без голограм для видалення механічних шліфів від P 3000 і менше, а також для видалення слідів полірування і голограми попередніх процесів полірування.

+38 098 861 00 61
#

Автомийка надає такі послуги : вологе чищення килимів, доріжок,ковроліну .

+38 098 861 00 61 Хімчистка килимів довгий ворс 1м2 40 грн.,короткий ворс 35 грн.

 

Ваше авто – це Ваша візитна картка. І стан його говорить про те, наскільки Ви успішна та відповідальна людина, як Ви працюєте над своїм іміджем і наскільки Ви стежите за собою. Зрозуміло, що мити та полірувати авто можна і своїми руками, але багато хто довіряє цю процедуру професіоналам. І їх легко зрозуміти, адже за невеликі кошти вони зберігають безліч часу, і при цьому отримують послугу найвищої якості! Якщо Ви вирішили довірити хімчистку та полірування Вашого залізного друга професіоналам, ми з радістю надамо Вам подібні послуги за доступними цінами.

Особливості якісної хімчистки авто у м.Львів

Хімчистка авто у м.Львів  – це процедура, яка потребує часу та спеціального обладнання. Ми пропонуємо хімчистку салону, багажника та кузова авто. Ви можете замовити як повну хімчистку авто, так і часткову, наприклад, тільки салону.

Хімчистка авто буває сухою та вологою. Суха хімчистка салону займає приблизно 3 години. Така хімчистка є найпростішою та найдешевшою При цьому за допомогою спеціальних пінних реактивів проводиться обробка салону. Суха хімчистка видаляє легкі забруднення. Якщо Ваша машина забруднена не надто сильно, то Вам підходить така процедура.

Хімчистка салону авто Львів, ціна якої на нашій авто мийці приємно Вас здивує, буває ще й вологою. Вологе прибирання салону періодично рекомендується проводити кожному власникові авто. Вологу хімчистку неможливо зробити в домашніх умовах, адже для цього потрібні спеціальні інструменти та засоби. Для того, щоб зробити вологу хімчистку салону Вашої машини, ми на нашій автомийці використовуємо вакуумний порохотяг Karcher puzzі. Це потужний апарат, який швидко та безпечно очистить салон та багажник Вашого автомобіля від усіх видів забруднень. Плями, сліди від тютюну, пил, тонкий та товстий волос тварин – ніякий бруд не встоїть перед потужним порохотягом та миючим засобом. У якості миючого засобу ми використовуємо Vinet.

Хімчистка салону авто, ціна якої є на нашому сайті, має проводитися власниками автомобіля регулярно. Це корисно не тільки з естетичної точки зору. Хімчистка салону у м.Львів – це необхідний засіб і для Вашої безпеки! Тільки уявіть собі, що буде, якщо пил у салоні чи бруд на кузові авто потрапить у електропроводку? А чим можуть обернутися забруднені вікна та дзеркала? Хімчистка салону – це вклад не тільки у Ваш імідж, але й у безпеку - Вашу особисту та Ваших пасажирів!

Ще одна необхідна процедура – це полірування авто.

Особливості полірування авто у м.Львів. Ціни

Кузов Вашого авто треба не тільки чистити, а й періодично полірувати. Смисл такої процедури не тільки в тому, щоб зберегти зовнішній гарний вигляд Вашого авто на багато років наперед, але ще й в тому, щоб захистити його.

Сонячне проміння влітку, дощі восени, сніги взимку та повінь навесні – все це негативно впливає на незахищений кузов автомобіля. У Львові кожного року випадає 1500 кг сірки на 1 км2 під час кислотних дощів. Влітку на машини капає смола з дерев, на поверхні авто залишаються сліди від комах та пір’я птахів. Поступово такий негативний вплив на кузов  визиває корозію металу. Спочатку цей процес є непомітним, а потім, коли власник авто помічає наслідки корозії, ремонт вже стане йому в копієчку.

Поліровка авто Львів, ціна якої на нашій авто мийці Вас порадує, захистить кузов машини від корозії, позбавить від дрібних ушкоджень та подряпин. Ми проводимо поліровку у три етапи – спочатку позбавляємо машину від залишків старого покриття, потім готуємо поверхню для нанесення нового покриття, і нарешті поліруємо кузов.

Поліровка авто у м.Львів, ціна якої не нашкодить Вашому бюджет, у нас проводиться лише якісними матеріалами. Так, ми пропонуємо Вам пасти трьох видів для поліровки авто. Для швидкого та безпечного полірування ми використовуємо полірувальну машинку Makita.

Полірування авто, ціна якого у нас зазвичай знижена у нічні часи, проводиться професійними пастами 3М Perfect-it III,паста 3М Ультрафіна, захисна паста Роза. Ми порадуємо Вас не лише якістю та доступною вартістю послуг, але ще й оперативністю. Полірування авто Львів, ціна його та інша корисна інформація про послуги нашої кампанії доступні клієнтам цілодобово онлайн або за номерами телефонів.

З нами Ваш автомобіль засяє, так само, як і Ваші очі!