м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Антидощ авто у Львові

Система антидощ – це високотехнологічний комплекс захисту автомобіля від негативних впливів навколишнього середовища. Він призначається для відштовхування з поверхні скла рідини, що накопичилася, з метою поліпшення огляду з місця водія без частого запуску двірників. Подібний засіб знижує знос щіток склоочисника, мінімізує пошкодження скла і спрощує пересування в умовах інтенсивних опадів. Тож антидощ авто у Львові – це повсякденна необхідність, а не розкіш.

За відгуками автовласників, навіть при рясних опадах система антидощу сприяє хорошому огляду і скороченню частоти включення двірників. Якщо ви їздите в місті, щіткам простіше видаляти воду з попередньо очищеного скла. А при розгоні машини до швидкості в 40-50 км/год краплі самостійно скочуються з поверхні.

Коли потрібен антидощ у Львові?

На ринку автомобільних систем переважно присутні дві модифікації антидощу:

Перший тип не покращує огляд і не забезпечує повне відведення крапель дощу, тому автомобіліст змушений повторно запускати щітки в штатному режимі. Але він значно дешевший і доступніший. Найпростіші речовини можна навіть створити самостійно. Переважно їх виготовляють у флаконах з розпилювачем. А для дрібного повсякденного догляду зустрічаються одноразові серветки, якими просто достатньо протерти скляну поверхню.

Другий варіант антидощу у Львові більш професійний. Це речовини на основі наночасток. Переважно їх випускають у вигляді капсул, вміст яких потрібно розподілити по лобовому та бічному склу. Ефект може зберігатися до 6 місяців та навіть більше. Ті самі капсули можна використовувати для фар та дзеркал транспортного засобу.

Замовляйте антидощ у Львові!

При виборі системи антидощ для вашого авто у Львові ми рекомендуємо звернути увагу на більш професійні рішення, адже вони беззаперечно більш ефективні. Ми допоможемо обрати оптимальні за співвідношенням ціни та якості засоби під специфіку використання вашого авто.

У систем антидощ є кілька цікавих нюансів. Наприклад, при їзді по швидкісному шосе ефект значно покращиться. Незважаючи на необхідність застосування двірників, в окремих умовах щітки доведеться включати рідше. Крім того, застосування антидощу сприяє більш ефективному очищенню скла двірниками, оскільки вони швидше і простіше знімають краплі води. Навіть дешевий склад зможе очистити поверхню від незначних забруднень, поліпшивши огляд з місця водія.