м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Керамічне покриття автомобіля у Львові

У прагненні зберегти зовнішню привабливість машини власники старанно вивчають плюси і мінуси керамічного покриття автомобіля у Львові. А от ми точно знаємо, для чого потрібна ця послуга.

Серед небажаних наслідків повсякденного використання авто – подряпини та пошкодження внаслідок неправильної мийки, пошкодження, що викликані недбалістю інших водіїв, відколи від каменів, що вилітають з-під коліс, тощо. Окрім того, хотілося б убезпечитися і від хімічних реагентів, що входять в обробку доріг від криги, бо вони роз'їдають не тільки пошкодженні раніше ділянки, а й лакофарбове покриття повністю.

Коли потрібне керамічне покриття автомобіля у Львові?

Щоб розібратися з особливостями нанесення керамічного покриття автомобіля у Львові, треба визначитися, з чого складається це покриття. Кераміка – це поєднання піску кварцу, полімерів і природних мінералів. Для ефекту антистатики і рівномірного нанесення, в розчин також підмішують органічний розчинник кремнію. Інші інгредієнти суміші – поверхнево-активні речовини та оксид алюмінію, що підсилюють водовідштовхувальні і термостійкі властивості деталей машини, а діоксид титану забезпечує сяйво.

Захисні властивості кераміки виникають через пасивність основного матеріалу, бо він не реагує з хімічними сполуками, які потрапляють на автомобіль.

Етапи нанесення кераміки на кузов:

Замовляйте керамічне покриття автомобіля у Львові!

Якщо ви прагнете зберегти кузов автівки, замовляйте керамічне покриття автомобіля у Львові. Покриття відштовхує і воду, і бруд. Воно надає блиск і більш виражений колір. До речі, цей склад практично не впливає на сам відтінок ЛФП, на відміну від багатьох інших.

Ефект антіграффіті – це унікальна перевага керамічного покриття автомобіля у Львові. Будь-які написи чи малюнки, нанесені зверху, легко змиваються звичайною водою – якщо, звісно, малювали балончиком, а не олійною малярської фарбою

Надійний захист від подряпин і відколів – також ефект кераміки. До того ж, від подряпин вона захищає навіть краще за воскові речовини. Також це додатковий захист від дорожньої хімії. Він не повний, бо це просто неможливо, проте результати значно кращі. На відміну від плівок, кераміка запобігає вицвітанню та захищає від ультрафіолету.

Окрім того, за сприятливих умов результат може протриматися кілька років. Проте для всього цього важливий в першу чергу індивідуальний підхід. Саме тому за керамічним покриттям автомобіля у Львові краще звернутися до фахівців, які визначать оптимальні методі, речовини та інструменти саме для вашого авто.