м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Передпродажна підготовка авто у Львові

Якщо ви вирішили продати машину, пам'ятайте про те, що навіть новий автомобіль, покидаючи межі автосалону, відразу втрачає до 15% своєї початкової вартості. Потрібно враховувати, що за автомобіль в тому стані, в якому він зараз перебуває, покупці завжди будуть пропонувати вам меншу суму, ніж та, на яку ви розраховуєте.

Зовнішній вигляд автомобіля, а саме стан його кузова і салону – показники, які в першу чергу оцінюються при виборі старої машини. Тому навіть справний транспортний засіб з невеликим пробігом, але з неохайним зовнішнім виглядом може істотно втратити в ціні при продажу.

В той же час навіть акуратна експлуатація не зможе уберегти автомобіль від зносу і появи дрібних дефектів на лакофарбовому покритті, склі, дисках або деталях салону. Тому передпродажна підготовка авто у Львові просто необхідна для того, щоб привести в порядок зовнішній вигляд вашого автомобіля і не залишити покупцеві ніяких сумнівів в його вартості.

Коли потрібна передпродажна підготовка авто у Львові?

Як показує статистика, професійна передпродажна підготовка машини у Львові на збільшує її вартість 10-20%.

Необхідно звернути особливу увагу на технічний стан двигуна і трансмісії автомобіля. Велика витрата масла, «провали» при розгоні, підтікання рідини коробки – все це може істотно знизити ринкову вартість вашого автомобіля. І все це виявляє та усуває кваліфікована передпродажна підготовка авто у Львові, яку ви можете замовити у нас.

Замовляйте передпродажну підготовку авто у Львові!

Ви повинні чітко усвідомити собі, що перше враження при продажу машини – найважливіше адже половина успіху в угоді залежить саме від зовнішнього вигляду. Це найпростіша психологія.

У передпродажну підготовку авто у Львові входять наступні основні види робіт:

Передпродажна підготовка автомобіля – один з найефективніших способів збільшити його вартість на ринку. Вона значно підніме ваші шанси на те, що автомобіль буде проданий швидко і на більш вигідних для вас умовах.Після передпродажної підготовки автомобіль буде готовий до будь-яких перевірок, що надасть впевненості у вдалій і вигідній угоді із покупцем.