м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Нано мийка авто у Львові

Нано мийка авто у Львові – це мийка автомобіля, яка надасть йому блиск і довготривалий захист кузова! Ефект ви зможете оцінити відразу, побачивши блискучий автомобіль після мийки, завдяки нанесенню захисного складу. Щонайменше протягом місяця цей блиск автомобіля буде радувати око автовласника!

3-х етапна мийка видалить всі застарілі забруднення, додасть антистатичний ефект і покриє кузов автомобіля захисною плівкою. Велика частина шампунів для безконтактної мийки авто містить абразивні речовини, які вдаряють по кузову разом з потоком води і зчищають з нього бруд. Такі шампуні ефективно очищають кузов від будь-яких забруднень, але серйозно скорочують термін служби поліролі. У більшості випадків, використання такого засобу для миття машини призводить до необхідності полірування через 2-3 мийки. Полірування рідким склом дозволяє збільшити число мийок до 3-4, після чого необхідно знову наносити поліроль. Застосування неабразивних шампунів дозволяє продовжити термін служби поліролі в 1,5-2 рази.

Завдяки сучасним розробкам, була створена особлива категорія домішок для води, яку використовують для миття автомобіля. Крім того, в складі цієї речовини є компоненти, які покращують водовідштовхувальні властивості лакофарбового покриття автомобіля. Після безконтактної мийки пінний розчин не змивають, а дають стекти, трохи підсохнути, після чого розтирають за допомогою спеціальної серветки для полірування авто.

Коли потрібна нано мийка у Львові?

Помивши машину звичайним шампунем, автомобіль покриється пилом і брудом вже через кілька днів. Після нано мийки кузов автомобіля буде захищений цілий місяць. Цей термін залежить від експлуатації автомобіля.

Функції нано мийки:

Замовляйте нано мийку у Львові!

Якщо вам потрібно замовити нано мийку автомобіля у Львові, звертайтеся до нас. При роботі ми використовуємо професійну косметику та професійне обладнання.

Нано мийка проходить в 3 етапи:

Технологія нано мийки авто у Львові потребує спеціальних засобів та навичок, тож відтворити її самостійно фактично неможливо. Саме тому ми радимо одразу приїжджати до нас!