м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Хімчистка салону авто у Львові

В салоні будь-якого автомобіля можуть з часом з'явитися забруднення на сидіннях, стелі і в інших місцях. Особливо велика ймовірність появи забруднень, якщо ви перевозите в авто маленьких дітей або тварин. Перебувати в брудному салоні не дуже приємно. А якщо ви плануєте продавати авто, то недоглянутий салон навряд чи приверне покупця.

Хімчистка салону автомобілів у Львові ділиться на два види: суху і вологу.

Коли потрібна хімчистка салону авто у Львові?

Хімчистка салону авто передбачає глибоке очищення різних забруднень зі всіх поверхонь автомобіля за допомогою спеціальних миючих засобів та обладнання. Саме таку послугу ми надаємо у Львові. Від звичайної мийки хімчистка відрізняється тим, які миючі засоби та обладнання використовуються.

Наприклад, лужні миючі засоби, які використовуються при звичайній мийці, шкодять шкіряному салону, залишаючи пропали і плями. А от спеціальні засоби для хімчистки салону авто у Львові дбайливо очищають шкіряний салон і зберігають престижний вид. Є різні суміші для очищення елементів зі шкіри, велюру, пластику або іншого матеріалу.

Замовляйте хімчистку салону авто у Львові!

Самостійно прибрати в салоні можна, однак для цього доведеться купувати спеціальні засоби. Адже важливо не тільки ефективно очистити бруд, але і не нашкодити. Ми використовуємо спеціальне обладнання та миючі засоби високої якості, які дозволяють зберегти вид автомобіля таким же стильним і престижним, як у нової машини.

Неправильно підібравши засіб або спосіб чистки самостійно, власник ризикує пошкодити матеріал. Наприклад, якщо салон машини шкіряний, то очищаючі лужні засоби залишать пропали і плями. Коштувати така помилка буде набагато дорожче за хімчистку салону у Львові.

Самостійна чистка займає багато сил і часу: потрібно купити миючі засоби, обладнання, зрозуміти, як чистити машину, і провести чистку. Оперативна робота майстра, у якого вже є всі необхідні матеріали і досвід роботи, збереже ваш час і сили.