м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Захисні покриття на авто у Львові

Купуючи новий автомобіль ми мимоволі починаємо замислюватися про те, як зберегти його в первозданному вигляді. В тому числі – як уберегти фарбу і сам кузов від механічних пошкоджень і впливу агресивного навколишнього середовища.

У питанні захисту кузова необхідно визначитися, що ви хочете отримати: глобальний чи фундаментальній захист, якщо його не передбачено виробником, або прикладний чи естетичний, тобто відновлення і збереження краси.

Справа в тому, що кузовні деталі на заводі занурюються в розчин цинку, однак, при необхідності проведення зварювальних робіт, в місцях зварних швів частка цинкового покриття вигорає, залишаючи на кузові оголену сталь. Згодом подібні місця з часом іржавіють і зношуються. Подібну проблему можна вирішити шляхом місцевого відновлення оцинковки, а якщо на автомобілі взагалі немає покриття, то нанести його.

Якими бувають захисні покриття на авто у Львові?

Тверді воски – це одна з найбільш поширених різновидів захисних покриттів для лакофарбового покриття кузова автомобіля. Завдяки невисокій вартості і простоті використання, тверді воски мають високу популярність у власників автомобілів бюджетного і середнього цінового діапазону. Дане захисне покриття сприяє створенню унікального ефекту мокрого блиску, підвищує естетичну привабливість ЛФП авто.

Підвищений вміст натурального воску у напівтвердих восках істотно збільшує чистоту суміші, в результаті чого, вже нанесений склад повністю твердне, створюючи надійний захист. Консервуючі шампуні – це найдешевший і найбільш лояльний спосіб захисту лакофарбового покриття кузова, проте тимчасовий.

Рідке скло для авто – це сучасний різновид захисного покриття, що став популярним близько 10 років тому. Головною особливістю даного різновиду захисного покриття для кузова є наявність в складі абразивних частинок. З інших компонентів, що входять до складу рідкого скла, варто відзначити широкий спектр різних масел і полімерів, що створюють надійний захист кузова на тривалий термін.

Замовляйте захисні покриття на авто у Львові!

Захисні покриття для авто у Львові мають обирати фахівці із урахуванням ваших задач та потреб. Наприклад, обробивши кузов машини спеціальним твердим воском, власник може розраховувати на досить хороший захист кузова протягом декількох місяців.

Унікальні властивості напівтвердих восків роблять захисний шар абсолютно прозорим, зберігаючи ідеальний зовнішній вигляд кузова автомобіля. Воски преміального сегмента забезпечують максимально високий рівень блиску, що робить естетичні параметри кузова автомобіля більш високими в порівнянні з іншими аналогами.

Ефект рідкого скла тримається набагато довше ніж ефект, створюваний воском, в тому числі воском преміального сегмента. Низька концентрація захисних елементів в складі захисних шампунів гарантує захист до наступного миття транспортного засобу. Ефект захисних спреїв має обмежений термін і суттєво поступається рідкому склу та нано кераміці. І це лише окрема частка варіантів захисного покриття на авто у Львові, які ми можемо запропонувати.