м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Відновлення ЛФП у Львові

Купуючи новий автомобіль, ми отримуємо ідеальні естетичні характеристики. Однак, в ході експлуатації машина піддається серйозним випробуванням, і це стосується не тільки неякісного дорожнього покриття, що впливає на ходові характеристики, а й лакофарбового покриття, що збирає на собі як пил, так і механічні пошкодження. А це нерідко призводять до пошкоджень, наприклад, глибоких подряпин або відколів. Також чималу шкоду може нанести хімічний і фізичний вплив: потрапляння на поверхню хімічно активних речовин, ультрафіолетових променів, різка зміна температури, тощо. В таких випадках і потрібне відновлення ЛФП у Львові.

Коли потрібне відновлення ЛФП у Львові?

Локальне фарбування – це найпростіший спосіб відновлення, який можна застосовувати в тому випадку, якщо пошкодження ЛФП обмежується невеликою площею і не виходить за межі однієї кузової деталі, наприклад, бампера. Усунення глибоких подряпин, потертостей і сколів проводиться в кілька етапів: підготовчий, основний, завершальний.

Точкове фарбування застосовується в тому випадку, якщо розмір пошкодження є обмеженим. Як правило, даний метод дозволяє усунути дрібні дефекти, відколи, які неможливо усунути шляхом полірування.

Відновлювальне полірування кузова – це найпоширеніший метод відновлення лакофарбового покриття, що дозволяє всього за одну процедуру усунути широкий спектр дефектів, в тому числі механічні, хімічні та фізичні ушкодження.

Сьогодні все більшого поширення набуває детейлінгове полірування кузова автомобіля. Висока популярність пояснюється високою ефективністю процедури, що дозволяє повністю відновити лакофарбове покриття, відновити «заводську» кольорову палітру, додати блиск і поліпшити естетичні характеристики.

Замовляйте відновлення ЛФП у Львові!

Сьогодні існує багато способів відновлення лакофарбового покриття автомобіля. При цьому варто розуміти, що тільки професійне відновлення здатне продемонструвати максимальну ефективність, поліпшити естетичні характеристики і закласти міцний фундамент на подальші роки експлуатації. Саме тому ми рекомендуємо довірити відновлення ЛФП авто нашим фахівцям у Львові.

Процедура відновлення ЛФП у Львові здійснюється в кілька етапів.

Технологію відновлення лакофарбового покриття визначають виходячи з широкого спектру факторів. Ми обираємо максимально дбайливий і ефективний спосіб для конкретного випадку. Проводячи відновлення ЛФП в професійному детейлінговому центрі, ви можете бути впевнені в тому, що роботи будуть виконані в суворій відповідності з діючими технологічними нормами.