м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Мийка двигуна у Львові

Чистий підкапотний простір – це не тільки естетичну насолоду. Хоча і цей фактор для багатьох власників сучасних авто є вагомим аргументом на користь рішення замовити мийку двигуна у Львові. Є й інші суттєві переваги.

Всім зрозуміло, що в чистому моторному відсіку простіше та зручніше виконувати всі маніпуляції з обслуговування або діагностики. Навіть просто заміряти рівень масла в картері зручніше, коли двигун і інші вузли чисто вимиті. Та ж ситуація, якщо потрібно, наприклад, замінити акумуляторну батарею.

Окрім того, взимку дороги в великих містах обробляють реагентами, які, вступаючи в реакцію зі снігом і льодом, утворюють сольові розчини. Якщо такі бризки потраплять на шар бруду, утворюються струмопровідні містки. А через це стають можливими втрати енергії, що погано позначається на роботі акумулятора. У важких випадках виникають короткі замикання.

До речі, взимку мити двигун вкрай небажано, але це і не потрібно. Навіть якщо бризки солоної води і сніжної каші потрапляють в підкапотний простір, на чистій поверхні двигуна вони не затримуються. Тож запорука успіху – своєчасна мийка двигуна у Львові протягом теплого сезону.

Коли потрібна мийка двигуна у Львові?

Найбільш очевидна перевага регулярної мийки двигуна автомобіля: видалення бруду дозволяє поліпшити тепловіддачу. А значить вузол менше перегрівається, моторне масло довше зберігає свої робочі властивості, збільшується ресурс силової установки.

Є різні техніки мийки двигуна у Львові.

Замовляйте мийку двигуна у Львові!

Окрім інших переваг мийки двигуна авто у Львові, на чистому двигуні відразу видно будь-які патьоки технічних рідин. Тобто власник отримує можливість раніше помітити несправність і вжити заходів. Проблему завжди легше вирішити на ранніх етапах, поки масштаби ще не такі великі. І наші фахівці в цьому з легкістю допоможуть.

Чому краще, щоб мийку двигуна виконували фахівці? Бо інакше можна пошкодити техніку. Наприклад, через намокання клем, затоплення свічок і свічкових отворів, коротке замикання, тощо. В особливо важких випадках, особливо при використанні апаратів високого тиску можливе механічне пошкодження проводки і інших дрібних деталей в підкапотному просторі.

Але подібних проблем не виникає, коли роботу виконує спеціаліст, що здатен обрати найкращий спосіб, обладнання та матеріали. А це саме те, що ми пропонуємо!