м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Поліровка кузова автомобіля у Львові

Кузов автомобіля щодня страждає від впливу негативних факторів: від погодних умов до дорожнього сміття. Через це на ньому утворюються дрібні пошкодження, які погіршують стан лакофарбового покриття.

Навколишнє середовище негативно впливає на зовнішній вигляд автомобіля: з'являються подряпини, потертості, відколи, тьмяніє колір кузова. Опади, пил, каміння і бруд роблять лакофарбове покриття тонким, що псує зовнішній вигляд і провокує корозію. Поліровка кузова автомобіля у Львові захищає лакофарбове покриття від пошкоджень і усуває косметичні дефекти.

Коли потрібна поліровка кузова автомобіля у Львові?

Є безліч причин замовити поліровку кузова авто у Львові у нас, і от основні із них:

Окрім того, поліровка кузова автомобіля у Львові – обов’язковий етап перед продажем машини. Презентабельний зовнішній вигляд дозволяє швидше знайти покупця та отримати щонайменше на кілька тисяч більше.

Замовляйте поліровку кузова автомобіля у Львові!

На ринку вистачає захисних полірувальних паст і восків, щоб робити поліровку кузова у Львові самостійно і без професійних інструментів. Але це навряд буде так само охайно і ефективно, як при професійному виконанні. До того ж краще спочатку потренуватися на непомітних фрагментах. І взагалі все це займає багато часу та сил. Не хочете їх витрачати? Тоді ми чекаємо на вас!

У професійну поліровку кузова автомобіля у Львові входять наступні процедури:

Нехтування захистом кузова призводить до пошкоджень, які усуваються тільки за допомогою фарбування. Корозію, що проникла до шару грунтовки, вже не усунути без втручання в шари фарби і їх заміни. Тож не відкладайте поліровку кузова авто у Львові до останнього!