м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Мийка підкапотного простору авто у Львові

В процесі експлуатації автомобіля всередині утворюються скупчення пилу і бруду. Це погіршує працездатність транспортного засобу, заважає вчасно побачити несправності, стає причиною інших проблем. Регулярна мийка підкапотного простору авто у Львові і хімчистка двигуна є обов'язковими процедурами в списку заходів по догляду за авто. Їх виконання дозволить уникнути серйозних поломок, займань чи інших ускладнень.

Мийку підкапотного простору авто у Львові можна проводити за допомогою хімічних засобів і води, що подається під невеликим напором. Але при цьому існує ризик потрапляння вологи в електрообладнання та інші деталі. Тому більш безпечною є мийка підкапотного простору парою, струмінь якої подається за допомогою спеціального обладнання.

Для очищення мотора використовують спеціалізовану діелектричну хімію, що забезпечує дбайливе і безпечне видалення забруднень будь-яких видів. Чистка двигуна парою виключає можливі ризики, що виникають при заливанні мотора водою та будь-якому іншому негативному впливі. Зрештою, наші фахівці зможуть обрати оптимальний метод під конкретне завдання.

Коли потрібна мийка підкапотного простору у Львові?

Навіщо проводити мийку підкапотного простору і двигуна? Ось щонайменше кілька причин:

Замовляйте мийку підкапотного простору у Львові!

Мийка підкапотного простору авто у Львові – це відповідальний і трудомісткий процес, оскільки там розташовано електрообладнання автомобіля, яке може пошкодитися навіть при незначному попаданні вологи чи інших речовин. Якщо робити її самостійно та при цьому використовувати розчинники або легкозаймисті речовини, то в відсіку навіть статися пожежа.

У нашому розпорядженні сучасне обладнання для безпечної і ефективної очистки моторного відсіку та всіх вузлів і агрегатів, що знаходяться в ньому.