м. Львів, вул. Винниця 60 г +38 098 861 00 61 Миття автомобілів проводиться за попереднім записом

Мийка днища автомобіля у Львові

Кліматичні умови в нашому регіоні такі, що автомобілістам доводиться експлуатувати авто в складних умовах. Особливо дістається автомобілю в зимовий період. У цей період випадає велика кількість опадів у вигляді мокрого снігу, часто спостерігається ожеледь і комунальні служби змушені користуватися спеціальними реагентами. В результаті на днищі автомобіля налипає маса, що складається з бруду, льоду і агресивних хімічних речовин. Все це поступово тане, відбувається реакція металу з реагентами і прискорюється корозія. Вона не щадить днища ні вітчизняних недорогих автомобілів, ні ексклюзивних іномарок. І саме тому потрібна мийка днища автомобіля у Львові.

В теплу пору року без опадів проблема не зникає. В процесі їзди до днища пристає чимала кількість бруду і пилу. За один теплий сезон може утворитися шар товщиною в кілька сантиметрів, особливо якщо ви роз'їжджали за містом. Після настання холодів цей шар бруду наглухо примерзне до днища автомобіля і помітно додасть в товщині. В особливо запущених випадках бруд на днище може призвести до несправності в ходовій частині авто – забруднення буде перешкоджати руху по рельєфній поверхні.

Як проводиться мийка днища автомобіля у Львові?

Принцип мийки днища автомобіля не відрізняється від миття кузова. Виконується вона в кілька етапів:

Щоб якісно очистити днище автомобіля потрібно використовувати підйомник. Тільки на підйомнику можливо зробити частковий розбір нижньої частині автомобіля і ретельно вимити всі елементи днища.

В ідеалі, завершальним етапом мийки днища на підйомнику повинна стати антикорозійна обробка днища автомобіля. Покриття днища авто антикорозійним складом надійно захистить вашу машину від іржі. Для підвищення комфорту у авто можна замовити шумоізоляцію автомобіля рідкими полімерами та інші додаткові послуги.

Замовляйте мийку днища автомобіля у Львові!

Навіть якщо автомобіль не експлуатується під час ожеледі, то навіть це не говорить про те, що мийка днища машини не потрібна. Пил, бруд, патьоки масла – все це створює середовище, сприятливе для корозії металу. Не буде зайвою ця процедура і перед ремонтом або перед продажем автомобіля. Виконати її самостійно надзвичайно складно навіть при наявності ями або естакади, так як багато елементів кузова і рами можна відмити тільки коли автомобіль знаходиться на підйомнику.

З точки зору якості промивка днища автомобіля без використання спеціального обладнання, а саме, підйомника – малоефективна. Струмінь води здатний лише збити грудки бруду, але не видалити забруднення повністю. Проте ми допоможемо вирішити цю проблему та пропонуємо послуги з мийки днища автомобіля у Львові.